Team

    

Verkoop

Gerard van Gessel

Gerard van Gessel

Accountmanager Bedrijfswagens

06 45 19 4646
gerard.vangessel@denengelsen.eu

Robin Maier

Robin Maier

Accountmanager MAN Trucks

06 51 28 87 58
robin.maier@denengelsen.eu


Verkoopondersteuning

Marco van Beek

Marco van Beek

Verkoop Binnendienst Trucks

040 289 4286
binnendienst@denengelsen.eu

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst@denengelsen.eu

Herbert Boel

Herbert Boel

Verkoop Binnendienst Trucks

06 20 41 55 96
binnendienst@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Jan Willem van Pommeren

Jan Willem van Pommeren

Bedrijfsleider

06 51 49 70 88
janwillem.vanpommeren@denengelsen.eu

Verkoop

Peter Laumans

Peter Laumans

Vestigingsmanager / Accountmanager MAN Trucks

06 22 46 00 67
peter.laumans@denengelsen.eu

Hans Schmeitz

Hans Schmeitz

Accountmanager Bedrijfswagens

06 20 39 22 02
hans.schmeitz@denengelsen.eu


Verkoopondersteuning

Marco van Beek

Marco van Beek

Verkoop Binnendienst Trucks

040 289 4286
binnendienst@denengelsen.eu

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst@denengelsen.eu

Herbert Boel

Herbert Boel

Verkoop Binnendienst Trucks

06 20 41 55 96
binnendienst@denengelsen.eu


Werkplaatsreceptie

Roel Niessen

Roel Niessen

Werkplaats Receptionist MAN/VW

046 411 3240
roel.niessen@denengelsen.eu

Patrick Stoelinga

Patrick Stoelinga

Service Manager

06 53 655 731
patrick.stoelinga@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Verkoop

Sjors Tijssen

Sjors Tijssen

Vestigingsmanager / Accountmanager MAN Trucks

+31(0)641937097
sjors.tijssen@denengelsen.eu

Stanley Beurskens

Stanley Beurskens

Accountmanager TGE

06 1277 5548
stanley.beurskens@denengelsen.eu


Verkoopondersteuning

Marco van Beek

Marco van Beek

Verkoop Binnendienst Trucks

040 289 4286
binnendienst@denengelsen.eu

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst@denengelsen.eu

Herbert Boel

Herbert Boel

Verkoop Binnendienst Trucks

06 20 41 55 96
binnendienst@denengelsen.eu


Werkplaatsreceptie

Dennis Rossel

Dennis Rossel

Werkplaatschef

06 51 27 13 37
dennis.rossel@denengelsen.eu

Ron van Maris

Ron van Maris

Service Manager

06 20 54 96 63
ron.vanmaris@denengelsen.eu

Mitchel Janzen

Mitchel Janzen

Werkplaats Receptionist MAN/VW

077 389 57 17
mitchel.janzen@denengelsen.eu


Onderdelen & accessoires

Peter Hendricks

Peter Hendricks

Magazijnchef

077 389 57 21
peter.hendricks@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Verkoop

Chris Pregled

Chris Pregled

Accountmanager MAN trucks

06 13 90 29 99
chris.pregled@denengelsen.eu

Frank van de Wiel

Frank van de Wiel

Accountmanager Volkswagen Bedrijfswagens

06 11 36 69 69
frank.vandewiel@denengelsen.eu

Paul de Bresser

Paul de Bresser

Accountmanager Volkswagen Bedrijfswagens

06 11 38 21 04
paul.de.bresser@denengelsen.eu

Harry Broers

Harry Broers

Accountmanager Bedrijfswagens

06 54 30 27 00
harry.broers@denengelsen.eu

Koen Bongers

Koen Bongers

Accountmanager Volkswagen Bedrijfswagens

06 1272 8313
koen.bongers@denengelsen.eu


Verkoopondersteuning

Marco van Beek

Marco van Beek

Verkoop Binnendienst Trucks

040 289 4286
binnendienst@denengelsen.eu

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu

Sander van Bijsterveldt

Sander van Bijsterveldt

Verkoop Binnendienst Vans

040 289 42 77
binnendienst@denengelsen.eu

Herbert Boel

Herbert Boel

Verkoop Binnendienst Trucks

06 20 41 55 96
binnendienst@denengelsen.eu


Onderdelen & accessoires

Wilco Deinum

Wilco Deinum

Magazijn medewerker

040 289 42 70
wilco.deinum@denengelsen.eu

Jeroen van den Biggelaar

Jeroen van den Biggelaar

Magazijnchef

0402894260
jeroen.vandenbiggelaar@denengelsen.eu

Melle Kluijtmans

Melle Kluijtmans

Magazijn medewerker

0402894260
melle.kluijtmans@denengelsen.eu


Receptie Volkswagen Bedrijfswagens

Danielle Janssen

Danielle Janssen

Werkplaats Receptioniste VW

040 289 4290
daniella.janssen@denengelsen.eu

John van den Heuvel

John van den Heuvel

Werkplaatschef VW

040 289 42 90
john.van.den.heuvel@denengelsen.eu

Wouter van Bakel

Wouter van Bakel

Werkplaats Receptionist VW

040 289 4290
wouter.van.bakel@denengelsen.eu


Receptie MAN

Harrie Priem

Harrie Priem

Werkplaats Receptionist MAN

040 289 42 60
harrie.priem@denengelsen.eu

Patrick van de Wouw

Patrick van de Wouw

Werkplaats Receptionist MAN

040 289 42 60
Patrick.vandeWouw@denengelsen.eu

Henk Erven

Henk Erven

Werkplaatschef Nieuwbouw

0402894260
henk.erven@denengelsen.eu

Michel van de Sande

Michel van de Sande

MAN Service en Digital Services

040 289 4260
michel.vandesande@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Roel de Greef

Roel de Greef

Bedrijfsleider

06 538 94 095
roel.degreef@denengelsen.eu