Team

    

Werkplaatsreceptie

Dennis Rossel

Dennis Rossel

Werkplaatschef

06 51 27 13 37
dennis.rossel@denengelsen.eu

Ruud van Lierop

Ruud van Lierop

Servicemanager

077 389 57 17
ruud.vanlierop@denengelsen.eu

Peter Hendricks

Peter Hendricks

Magazijnchef

077 389 57 21
peter.hendricks@denengelsen.eu

Nick Lahaije

Nick Lahaije

Werkplaatschef

077 389 57 17
nick.lahaije@denengelsen.eu

Bas Linssen

Bas Linssen

Werkplaatsreceptionist

bas.linssen@denengelsen.eu


Verkoop

Sjors Tijssen

Sjors Tijssen

Vestigingsmanager

+31(0)641937097
sjors.tijssen@denengelsen.eu

Stanley Beurskens

Stanley Beurskens

Accountmanager Bedrijfswagens

06 1277 5548
stanley.beurskens@denengelsen.eu


Verkoop binnendienst

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoopmedewerker binnendienst Bedrijfswagens

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoopmedewerkster binnendienst Trucks

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Werkplaatsreceptie

Guido Reijnen

Guido Reijnen

Werkplaatsreceptionist

024 343 45 65
guido.reijnen@denengelsen.eu

Jeffrey Sturkenboom

Jeffrey Sturkenboom

Werkplaatsreceptionist

024 343 45 64
jeffrey.sturkenboom@denengelsen.eu


Verkoop

Robin Maier

Robin Maier

Accountmanager Trucks

06 51 28 87 58
robin.maier@denengelsen.eu

Nick Tiellemans

Nick Tiellemans

Accountmanager Bedrijfswagens

06 10 20 95 38
nick.tiellemans@denengelsen.eu


Onderdelen & accessoires

Hans Diehle

Hans Diehle

Magazijnmedewerker

024 343 45 61
hans.diehle@denengelsen.eu

Mark van Driel

Mark van Driel

Magazijn medewerker

mark.vandriel@denengelsen.eu


Verkoop binnendienst

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoopmedewerker binnendienst Bedrijfswagens

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoopmedewerkster binnendienst Trucks

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Roel de Greef

Roel de Greef

Bedrijfsleider

06 538 94 095
roel.degreef@denengelsen.eu

Werkplaatsreceptie

Roel Niessen

Roel Niessen

Werkplaatsreceptionist

046 411 3240
roel.niessen@denengelsen.eu

Patrick Stoelinga

Patrick Stoelinga

Servicemanager

06 53 655 731
patrick.stoelinga@denengelsen.eu

Ylona Ettema

Ylona Ettema

Werkplaatsreceptioniste

046-4113242
ylona.ettema@denengelsen.eu

Maurice Peters

Maurice Peters

Werkplaatschef

046 411 3240
maurice.peters@denengelsen.eu


Verkoop

Peter Laumans

Peter Laumans

Vestigingsmanager

06 22 46 00 67
peter.laumans@denengelsen.eu

Hans Schmeitz

Hans Schmeitz

Accountmanager Bedrijfswagens

06 20 39 22 02
hans.schmeitz@denengelsen.eu


Onderdelen & accessoires

Edgar Verhaeg

Edgar Verhaeg

Magazijnchef

046 411 3240
edgar.verhaeg@denengelsen.eu


Verkoop binnendienst

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoopmedewerker binnendienst Bedrijfswagens

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoopmedewerkster binnendienst Trucks

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Peter Laumans

Peter Laumans

Vestigingsmanager

0622460067
peter.laumans@denengelsen.eu

Receptie MAN

Ton Renders

Ton Renders

Werkplaatschef

040 289 42 67
ton.renders@denengelsen.eu

Chiel Vermeulen

Chiel Vermeulen

Werkplaatsreceptionist MAN

chiel.vermeulen@denengelsen.eu


Receptie Volkswagen Bedrijfswagens

John van den Heuvel

John van den Heuvel

Werkplaatschef

040 289 42 90
john.vandenheuvel@denengelsen.eu

Wouter van Bakel

Wouter van Bakel

Servicemanager

040 289 4290
wouter.vanbakel@denengelsen.eu

Stefan Smulders

Stefan Smulders

Receptie Volkswagen Bedrijfswagens

040 289 42 90
stefan.smulders@denengelsen.eu

Willem Dortmans

Willem Dortmans

Service adviseur Volkswagen Bedrijfswagens

willem.dortmans@denengelsen.eu


Verkoop

Frank van de Wiel

Frank van de Wiel

Accountmanager Bedrijfswagens

06 11 36 69 69
frank.vandewiel@denengelsen.eu

Paul de Bresser

Paul de Bresser

Accountmanager Bedrijfswagens

06 11 38 21 04
paul.debresser@denengelsen.eu

Harry Broers

Harry Broers

Accountmanager Bedrijfswagens

06 54 30 27 00
harry.broers@denengelsen.eu

Max Verhagen

Max Verhagen

Accountmanager Trucks

06-50879216
max.verhagen@denengelsen.eu

Terry Appel

Terry Appel

Accountmanager Bedrijfswagens

06-12728313
terry.appel@denengelsen.eu

Job Mijland

Job Mijland

Commercieel Directeur

06 139 029 99
job.mijland@denengelsen.eu


Onderdelen & accessoires

Melle Kluijtmans

Melle Kluijtmans

Magazijnmedewerker

040 289 42 60
melle.kluijtmans@denengelsen.eu

Etienne Toepoel

Etienne Toepoel

Magazijnmedewerker

040 289 42 60
etienne.toepoel@denengelsen.eu


Verkoop binnendienst

Patrick Neutkens

Patrick Neutkens

Verkoopmedewerker binnendienst Bedrijfswagens

040 289 42 76
binnendienst@denengelsen.eu

Stephanie van Lieshout

Stephanie van Lieshout

Verkoopmedewerkster binnendienst Trucks

040 289 4282
binnendienst@denengelsen.eu

Graham Oomen

Graham Oomen

Verkoopmedewerker binnendienst Bedrijfswagens

040 289 42 77
graham.oomen@denengelsen.eu

Hans van den Berg

Hans van den Berg

Verkoopmedewerker binnendienst Trucks

040 289 42 87
hans.vandenberg@denengelsen.eu


Management

Michel den Engelsen

Michel den Engelsen

Directeur / Eigenaar

06 44 17 47 17
michel.denengelsen@denengelsen.eu

Sebastiaan de Leeuw

Sebastiaan de Leeuw

Vestigingsmanager

06-57309052
sebastiaan.deleeuw@denengelsen.eu